Partners Life The Dual

filter by:

6km Run

Race Number Name Team Time Place Gender Gender Place Division Division Place
1792 Brino Pinto 29:33 1 Female 1 Female Junior Under 1
1726 Jude Jeffery 31:11 2 Male 1 Male Junior Under 20 1
1740 James Mann 33:18 3 Male 2 Male Veteran 50-59 1
1409 Tilly Arasaratnam 34:09 4 Female 2 Female Junior Under 2
1639 Hunter Stanbra 36:22 5 Male 3 Male Junior Under 20 2
1774 Lydia Pearce Volkswagen 37:14 6 Female 3 Female Open 20-39 1
1764 Dominic Yuen Volkswagen 37:33 7 Male 4 Male Master 40-49 1
1677 Jack Woodhead 37:57 8 Male 5 Male Junior Under 20 3
1596 David Paas 39:13 9 Male 6 Male Junior Under 20 4
1790 Kaelim Manasangi-Brown 40:50 10 Male 7 Male Junior Under 20 5
1781 Peter Woodhead 40:57 11 Male 8 Male Veteran 50-59 2
1508 Linda Hofstra 42:18 12 Female 4 Female Master 40-49 1
1769 Nevil Chand EVOLVE 42:21 13 Male 9 Male Open 20-39 1
1733 Te Kawenga Lee 42:22 14 Male 10 Male Open 20-39 2
1642 Finn Steckler 42:49 15 Male 11 Male Junior Under 20 6
1641 Cate Steckler 42:50 16 Female 5 Female Junior Under 3
1625 Finn Simpson Fletcher Living 43:01 17 Male 12 Male Junior Under 20 7
1640 Leigh Steckler 43:03 18 Female 6 Female Master 40-49 2
1423 Mackenzie Brent 43:19 19 Male 13 Male Junior Under 20 8
1422 Mark Brent 43:20 20 Male 14 Male Master 40-49 2
1754 Tomas Simpson Fletcher Living 43:32 21 Male 15 Male Veteran 50-59 3
1729 Angela Jones 44:30 22 Female 7 Female Veteran 50-59 1
1435 Christian Buchanan 46:29 23 Male 16 Male Junior Under 20 9
1410 Evie Arasaratnam 46:49 24 Female 8 Female Junior Under 4
1505 Aria Henderson Henderson Family 47:11 25 Female 9 Female Junior Under 5
1741 Jordan Matila 47:49 26 Male 17 Male Open 20-39 3
1705 Benjamin Crawford 47:55 27 Male 18 Male Junior Under 20 10
1704 Blair Crawford 48:33 28 Male 19 Male Master 40-49 3
1789 Toni van Tonelu 49:05 29 Female 10 Female Master 40-49 3
1763 Stacey Yuen Volkswagen 49:30 30 Female 11 Female Open 20-39 2
1770 Emily Henlein 49:43 31 Female 12 Female Master 40-49 4
1638 Sienna Stanbra 49:47 32 Female 13 Female Junior Under 6
1446 Max Catty Fletcher Living 49:56 33 Male 20 Male Junior Under 20 11
1637 Lachlan Stanbra 51:48 34 Male 21 Male Junior Under 20 12
1635 Karlie Stanbra 51:48 35 Female 14 Female Open 20-39 3
1636 Karl Stanbra 51:48 36 Male 22 Male Master 40-49 4
1696 John Clarken 51:52 37 Male 23 Male Master 40-49 5
1585 Emile Niekerk Fletcher Living 52:39 38 Male 24 Male Open 20-39 4
1580 Kalan Naidoo Fletcher Living 52:39 39 Male 25 Male Junior Under 20 13
1793 Daniel Ghoussoub Ganellen 53:25 40 Male 26 Male Open 20-39 5
1617 Stuart Ryan 53:52 41 Male 27 Male Veteran 50-59 4
1738 Emily Lowen 54:34 42 Female 15 Female Open 20-39 4
1773 Ben Pearce Volkswagen 54:41 43 Male 28 Male Open 20-39 6
1487 Iona Gracey RLB2021 54:53 44 Female 16 Female Junior Under 7
1768 Toby Carter 55:29 45 Male 29 Male Junior Under 20 14
1767 Nicola Carter 56:22 46 Female 17 Female Master 40-49 5
1604 Tessa Prebble 56:23 47 Female 18 Female Junior Under 8
1582 Tina Nelson 58:05 48 Female 19 Female Master 40-49 6
1724 Kylie Hogg Volkswagen 58:20 49 Female 20 Female Open 20-39 5
1545 Caroline Kwok 58:57 50 Female 21 Female Legend 60+ 1
1706 Helen Duff 59:34 51 Female 22 Female Veteran 50-59 2
1573 Sean Mcgrath 1:00:17 52 Male 30 Male Veteran 50-59 5
1797 Bayleighrose Pene 1:02:24 53 Female 23 Female Junior Under 9
1674 Lyall Wilson 1:02:49 54 Male 31 Male Open 20-39 7
1434 Annaliese Buchanan 1:03:28 55 Female 24 Female Junior Under 10
1433 Joanna Buchanan 1:03:28 56 Female 25 Female Master 40-49 7
1534 Jeffrey Khoo Compass Group NZ 1:03:57 57 Male 32 Male Open 20-39 8
1766 Suria Fan Compass Group NZ 1:03:59 58 Female 26 Female Open 20-39 6
1467 Jarrad Douglas EVOLVE 1:04:59 59 Male 33 Male Open 20-39 9
1425 Lachlan Brent 1:06:09 60 Male 34 Male Junior Under 20 15
1424 Nikola Brent 1:06:10 61 Female 27 Female Master 40-49 8
1449 Neal Catty Fletcher Living 1:06:11 62 Male 35 Male Master 40-49 6
1448 Olive Catty Fletcher Living 1:06:12 63 Female 28 Female Junior Under 11
1762 Jessica Wright Maurice Trapp Group 1:06:26 64 Female 29 Female Junior Under 12
1761 Susie Wright Maurice Trapp Group 1:06:26 65 Female 30 Female Veteran 50-59 3
1658 Abby Wake-Mayo Tonkin + Taylor 1:15:16 66 Female 31 Female Open 20-39 7
1723 Sofia Hammond 1:16:10 67 Female 32 Female Junior Under 13
1722 Michael Hammond 1:16:10 68 Male 36 Male Veteran 50-59 6
1756 Sarah Smith RLB2021 1:17:32 69 Female 33 Female Open 20-39 8
1735 Alicia Lee 1:17:43 70 Female 34 Female Master 40-49 9
1695 Tiare Taina Clarken 1:17:45 71 Female 35 Female Junior Under 14
1587 Caden Niekerk Fletcher Living 1:22:26 72 Male 37 Male Junior Under 20 16
1552 Phil Liu Volkswagen 1:24:11 73 Male 38 Male Veteran 50-59 7
1574 Michelle Mcgrath 1:26:49 74 Female 36 Female Veteran 50-59 4
1798 Hudson Pene 1:52:47 75 Male 39 Male Junior Under 20 17